KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13636546
nr 1363 6546
Erik Jönsson
(1893-1950), Sverige
Utsikt. Signerad. Akvarell, 10x14 cm
Erik Jönsson, svensk bildkonstnär född 1893 i Malmö, död 1950.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:14:01
30/11 18:09:01
Erik Jönsson
Läs mer om Erik Jönsson